BezpiecznaCiaza112023

Jakie są szanse, że zaszłam?

12 lata 5 miesiąc temu #253373 przez Mirella
a słyszałaś o czymś takim jak kropelkowanie? czyli niewielki wyciek spermy jeszcze przed wytryskiem? stosunek przerywany to żadna antykoncepcja, a szanse są jak zwykle: 50/50.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253377 przez Marysia27
Mirella napisał:

a słyszałaś o czymś takim jak kropelkowanie? czyli niewielki wyciek spermy jeszcze przed wytryskiem? stosunek przerywany to żadna antykoncepcja, a szanse są jak zwykle: 50/50.

Nie wiem, czy można napisać coś więcej ponad to. Mam nadzieję, że jeśli nie chcesz jeszcze ciąży, że tym razem nie doszło do zapłodnienia. A na przyszłość, proponuję chyba każdą inną formę antykoncepcji, za wyjątkiem kalendarzyka i stosunku przerywanego. Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253390 przez emma
e tam, Marysiu, te metody jak zadne inne gwarantuja porzadna dawke adrenaliny. jak bede sie starac o kolejne dziecko, to na pewno z kalendarzykiem! ;) :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253564 przez Marysia27
emma napisał:

e tam, Marysiu, te metody jak zadne inne gwarantuja porzadna dawke adrenaliny. jak bede sie starac o kolejne dziecko, to na pewno z kalendarzykiem! ;) :D


jeśli będzie potrzebna taka forma zastrzyku adrenaliny, na pewno skorzystam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253586 przez Emme
Sorry, ale macie po 24 lata,a nie macie podstaw w kwestii antykoncepcji i życia seksualnego... może najpierw zabierzcie się za podręczniki do biologii- już tam o tym mowa, jeszcze były lekcje wychowania do życia w rodzinie. Sex to nie tylko żywioł, adrenalina i przyjemność. To przede wszytki odpowiedzialność (często niestety za przypadkową ciążę).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253628 przez emma
nieee, nie ma tego w podrecznikach do biologii. u nas mowili, ze jest plemnik i komorka jajowa i jak sie polacza, to dojdzie do zaplodnienia, ale nie wdawali sie w szczegoly. a na wychowaniu do zycia w rodzinie dowiedzialam sie, jak sie myje jajka i do czego sluza podpaski. podejrzewam, ze w wielu szkolach bylo podobnie :). poza tym ktorys z ostatnich rzadow w ogole zdelegalizowal te zajecia... trzeba miec chyba W SOBIE pewna doze dociekliwosci PRZED :). niestety...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253631 przez Mirella
Bo my tu sobie naiwnie myślimy że wszyscy są wykształceni, a to chyba nie tak... Ciemnogród ciągle istnieje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253632 przez emma
niestety istnieje nawet wsrod wyzej wyksztalconych :). znam pare, ktora wpadla 2 razy. pytam, jak to mozliwe, nie zabezpieczaliscie sie? nieee... bo przeciez tyle razy to robilismy i nic nie bylo ;). prawda, ze logiczne? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253743 przez Marysia27
emma napisał:

niestety istnieje nawet wsrod wyzej wyksztalconych :). znam pare, ktora wpadla 2 razy. pytam, jak to mozliwe, nie zabezpieczaliscie sie? nieee... bo przeciez tyle razy to robilismy i nic nie bylo ;). prawda, ze logiczne? :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253835 przez Emme
ja jestem w wieku amel, także przerabiałyśmy ten sam program w szkole i miałam to na biologii. Moze to też zależy od podejścia, ale zawsze jak się za coś biorę, to staram zapoznać się z tematem... zwłaszcza, w takim gdzie konsekwencją nie jest złą ocena..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253852 przez ifka
emma napisał:

nieee, nie ma tego w podrecznikach do biologii. u nas mowili, ze jest plemnik i komorka jajowa i jak sie polacza, to dojdzie do zaplodnienia, ale nie wdawali sie w szczegoly. a na wychowaniu do zycia w rodzinie dowiedzialam sie, jak sie myje jajka i do czego sluza podpaski. podejrzewam, ze w wielu szkolach bylo podobnie :). poza tym ktorys z ostatnich rzadow w ogole zdelegalizowal te zajecia... trzeba miec chyba W SOBIE pewna doze dociekliwosci PRZED :). niestety...

i na moje oko rozsądnego myślenia ...


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #256757 przez muka
a jak tak z innej beczki Wam powiem:) ze wcale nie jest tak łatwo przy stosunku przerywanym zaciążyć:) przynajmniej mi się to nie udaje od prawie 3 lat:) Bezpłodna nie jestem bo jedno bejbe już mam:) Po prostu stwierdziliśmy z mężem, że nie będziemy stosować jakiejś konkretnej antykoncepcji bo w zasadzie chcemy mieć drugie dziecko, tylko nie mamy odwagi i żeby los sam za nas zdecydował:) no i dupa:) Aczkolwiek właśnie dzisiaj sobie uświadomiłam, że coś mi się okres spóźnia więc może nareszcie się udało;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #256816 przez Marysia27
Czy nie tak łatwo? no nie wiem, moja dobra koleżanka tak się "zabezpieczała" przez rok, i teraz ma 11 letniego syna :blink: Muka, w takim razie trzymam kciuki żeby się tym razem udało :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #256932 przez Moniq
ja znam tróję dzieci, u różnych rodziców z tej "metody"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #257380 przez muka
w takim razie jakaś mało płodna jestem......nie udało się...tzn test nic nie pokazał...miesiączki dalej nie ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl